Zapraszamy na warsztaty „Talent czy kompetencje – czyli właściwy pracownik na właściwym miejscu”

Zapraszamy na warsztaty „Talent czy kompetencje – czyli właściwy pracownik na właściwym miejscu”

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji warsztatów Open Human Capital Academy, którym towarzyszyć będzie hasło „Talent czy kompetencje – czyli właściwy pracownik na właściwym miejscu”.

Raport Deloitte z 2017 roku wskazuje, że największym wyzwaniem, z którym zmagają się obecnie polskie firmy, jest pozyskiwanie talentów. Posiadanie kompetentnych, wysoko wykwalifikowanych, zdolnych i zmotywowanych pracowników, to jeden z najważniejszych elementów wpływających na realizację strategii biznesowych organizacji/firm.

Na warsztaty zapraszamy menedżerów, specjalistów HR, doradców personalnych, przedstawicieli kadry zarządzającej.

Podczas spotkania mówić będziemy o:

 • talentach i kompetencjach jako podstawie efektywnej pracy,
 • optymalnym zakresie talentów i kompetencji dla ról zawodowych,
 • doborze ludzi do najlepszych dla nich ról (od rekrutacji po ścieżki kariery),
 • diagnozie kompetencji i talentów z wykorzystaniem platformy aHCM.

 

Warsztaty poprowadzi: Grzegorz Filipowicz

Ekspert ZZL z 25 letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju zawodowego,  budowy systemów kompetencji oraz zarządzania efektywnością. Business Partner w Asseco Data Systems oraz ForFuture. Prezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz członek HCI (Human Capital Institute). Autor kilku książek, licznych publikacji oraz narzędzi HRMS.

 

 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Warszawie w Hotelu Sound Garden.Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI