Premiera aHCM na IV konferencji HR Innowacje w Zabrzu

Premiera aHCM na IV konferencji HR Innowacje w Zabrzu

Zaprezentowaliśmy flagowy produkt Pionu Systemów Zarządzania Kapitałem Ludzkim Asseco Data Systems…

Konferencja Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi HR Innowacje odbyła się 24 i 25 listopada w Zabrzu. Była ona poświęcona szeroko rozumianym innowacjom w zarządzaniu zasobami ludzkimi, w tym również wdrażaniu narzędzi informatycznych optymalizujących prace w obszarze HR w administracji terytorialnej.

Impreza organizowana przez Urząd Miasta Zabrza jest forum wymiany doświadczeń przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego. Od pierwszej edycji są na niej obecni przedstawiciele Pionu Administracji Terenowej ADS, którzy od lat wspierają miasta i gminy we wdrażaniu rozwiązań informatycznych, w tym oprogramowywaniu centrum usług wspólnych (CUW).

Poziom tej imprezy jest z roku na rok coraz wyższy – stwierdził wiceprezes Jarosław Jastrzębski – Oprócz przedstawicieli samorządów z całej Polski obecni byli na niej także specjaliści od HRu z sektora przedsiębiorstw, kadra akademicka, goście z Ukrainy i Włoch.

Była to również świetna okazja, żeby zaprezentować sztandarowy produkt Pionu Systemów Zarządzania Kapitałem Ludzkim – platformę Asseco Human Capital Management (aHCM) – kompleksowe rozwiązanie pozwalające na optymalizację wszystkich zasadniczych procesów zarządzania kapitałem ludzkim.

Jak stwierdziła reprezentująca PSZKL Beata Doktór, dyrektor handlowy:

„Coraz więcej firm i instytucji publicznych rozpoczyna świadome działania ukierunkowane na rozwój Kapitału Ludzkiego Organizacji. Wymaga to jednak wszechstronnego przygotowania. Jednym z kluczowych aspektów jest wykorzystanie odpowiednich narzędzi informatycznych. Monitoring i rozwój potencjału ludzkiego, zarządzanie wiedzą, czy też skuteczna rekrutacja nie mogą już opierać się na tradycyjnych metodach.”Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI