Premiera aHCM na IV konferencji HR Innowacje w Zabrzu

Premiera aHCM na IV konferencji HR Innowacje w Zabrzu

Zaprezentowaliśmy flagowy produkt Pionu Systemów Zarządzania Kapitałem Ludzkim Asseco Data Systems…

Konferencja Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi HR Innowacje odbyła się 24 i 25 listopada w Zabrzu. Była ona poświęcona szeroko rozumianym innowacjom w zarządzaniu zasobami ludzkimi, w tym również wdrażaniu narzędzi informatycznych optymalizujących prace w obszarze HR w administracji terytorialnej.

Impreza organizowana przez Urząd Miasta Zabrza jest forum wymiany doświadczeń przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego. Od pierwszej edycji są na niej obecni przedstawiciele Pionu Administracji Terenowej ADS, którzy od lat wspierają miasta i gminy we wdrażaniu rozwiązań informatycznych, w tym oprogramowywaniu centrum usług wspólnych (CUW).

Poziom tej imprezy jest z roku na rok coraz wyższy – stwierdził wiceprezes Jarosław Jastrzębski – Oprócz przedstawicieli samorządów z całej Polski obecni byli na niej także specjaliści od HRu z sektora przedsiębiorstw, kadra akademicka, goście z Ukrainy i Włoch.

Była to również świetna okazja, żeby zaprezentować sztandarowy produkt Pionu Systemów Zarządzania Kapitałem Ludzkim – platformę Asseco Human Capital Management (aHCM) – kompleksowe rozwiązanie pozwalające na optymalizację wszystkich zasadniczych procesów zarządzania kapitałem ludzkim.

Jak stwierdziła reprezentująca PSZKL Beata Doktór, dyrektor handlowy:

„Coraz więcej firm i instytucji publicznych rozpoczyna świadome działania ukierunkowane na rozwój Kapitału Ludzkiego Organizacji. Wymaga to jednak wszechstronnego przygotowania. Jednym z kluczowych aspektów jest wykorzystanie odpowiednich narzędzi informatycznych. Monitoring i rozwój potencjału ludzkiego, zarządzanie wiedzą, czy też skuteczna rekrutacja nie mogą już opierać się na tradycyjnych metodach.”