o aHCM na konferencji Zarządzanie Zespołami IT

o aHCM na konferencji Zarządzanie Zespołami IT

Podczas V edycji Konferencji Zarządzanie Zasobami IT nasz ekspert Wojciech Mularski wystąpił z prezentacją, w której przedstawił najważniejsze narzędzia informatyczne wspierające procesy HR.

„W dzisiejszych czasach pomysłów na procesy HR w organizacji może być wiele. Na rynku istnieje wiele teorii i metod, o które oparto procesy HR. W dużych organizacjach, wszystkie one sprowadzają się do wspólnego mianownika: nie są efektywne, bez wsparcia kompleksowego systemu HCM. Wdrożenie kompleksowego i elastycznego rozwiązania HCM może przynieść organizacji wiele korzyści biznesowych. Może też wspomóc w realizacji codziennych działań operacyjnych w obszarze HR, takich jak pozyskanie i utrzymanie talentów w organizacji czy kształtowaniu kultury rozwoju efektywności i potencjału zawodowego.” – powiedział Wojciech Mularski

Podczas prezentacji mówił o korzyściach biznesowych, które można uzyskać wykorzystując kompleksowe rozwiązanie wspierające zarządzanie kapitałem ludzkim. Ponadto, bazując na swoich doświadczeniach z Asseco Data Systems S.A. Wojciech Mularski wskazał:

  • jakie funkcjonalności warto wykorzystywać w firmach wiedzy
  • jakie procesy uległy w ostatnich latach największym ewolucjom
  • jakie wyzwania przyszłości stoją przed systemami HCM

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji: