Inauguracja Open Human Capital Academy

Inauguracja Open Human Capital Academy

W środę 27 września 2017 roku odbyła się pierwsza edycja warsztatów inaugurująca cykliczne spotkania w ramach Open Human Capital Academy.

Pracownicy branży HR napotykają na co dzień wiele wyzwań i poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące ich pracy. Genezą pomysłu powołania Open Human Capital Academy była chęć stworzenia dla nich otwartej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze HR – powiedział Grzegorz Filipowicz – Ekspert ZZL, Business Partner w Asseco Data Systems.

W pierwszym spotkaniu poświęconym tematyce Performance Management uczestniczyło kilkudziesięciu dyrektorów i specjalistów HR z różnych organizacji.

Grzegorz Filipowicz podczas spotkania omówił ewolucję w procesach ocen, która dokonała się w ostatnich latach oraz najnowsze trendy związane z obszarem oceny pracowniczej. Przedstawiane tezy, poparte światowymi i polskimi badaniami oraz warsztatowa forma spotkania angażowały uczestników do dyskusji i wymiany opinii.  Podczas spotkania zaprezentowany zostały również system aHCM, umożlwiający m.in. projektowanie i modelowanie elastycznych systemów ocen.

Na zakończenie warsztatów poprosiliśmy uczestników o zgłoszenie propozycji tematów na kolejne spotkania. Zasugerowane tematy wskazują na trafność naszej koncepcji moderowanej, warsztatowej formy wymiany doświadczeń – powiedziała Beata Doktór, Dyrektor Handlowy w Pionie Systemów Zarządzania Kapitałem Ludzkim w Asseco Data Systems

Już dziś, zapraszamy osoby z branży HR do udziału w kolejnych edycjach Open Human Capital Academy.