Partnerzy

Dołącz do nas!

Chciałbyś wspierać swoich Klientów w osiąganiu celów biznesowych? Spodobało Ci się nasze rozwiązanie i jesteś zainteresowany współpracą z nami? Dołącz do grona naszych certyfikowanych partnerów.

 

Najlepszym konsultantom i firmom doradczo – szkoleniowym proponujemy wspólne działanie i szereg korzyści!

 • Atrakcyjną prowizję
 • Możliwość wykorzystania we własnej działalności wybranych elementów aHCM na preferencyjnych warunkach,
 • Możliwość udziału w projektach realizowanych przez Asseco Data System (także unijnych).
 • Możliwość przekazania przez Asseco Data System wybranych projektów do realizacji
 • Możliwość uzyskania certyfikatu producenta w zakresie dostarczania, wdrażania i modyfikacji rozwiązania aHCM

Jak zostać naszym Partnerem?

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu we współpracy z solidnym i dynamicznie rozwijającym się partnerem – zapraszamy do kontaktu.

Formularz Kontaktowy

  Zakres realizowanych własnych projektów:

  RekrutacjaSzkolenia i rozwójZarządzanie efektywnością (pracowników i organizacji)Badania (pracowników i organizacji)Strategia i rozwój organizacjiInne

  Jeśli specjalizujecie się Państwo w jakiejś branży (np. produkcja lub administracja) to prosimy o wskazanie: Ilość zatrudnionych / współpracujących osób:

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:


  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Jana z Kolna 11, 80 – 864 Gdańsk.

  2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e - mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.

  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.

  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie.

  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl

  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

  Jak zdobyć certyfikat producenta w zakresie dostarczania, wdrażania i modyfikacji rozwiązania aHCM?