aHCM

Asseco Human Capital Management

aHCM jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie rozwiązań, które w kompleksowy sposób może być wykorzystywane przez zarządy, zespoły HR i pracowników w celu zagwarantowania optymalnego funkcjonowania procesów Zarządzania Kapitałem Ludzkim.

Osoby odpowiedzialne za rozwój Kapitału Ludzkiego muszą skutecznie zarządzać procesami umożliwiającymi budowanie efektywnych organizacji w zgodzie z potrzebami wszystkich grup interesariuszy.

aHCM jest rozwiązaniem wspierającym „miękki HR”, w tym procesy rekrutacji i selekcji pracowników, szkolenia, e-learning, ocenę okresową, zarządzanie przez cele oraz badanie kompetencji pracowników. aHCM może stanowić samoistne rozwiązanie lub możemy je zintegrować z posiadanym przez Państwa systemem ERP.

Nasze atuty

20-letnie doświadczenie

Dostarczyliśmy rozwiązania dla kilkudziesięciu organizacji. Z naszego systemu korzysta ponad 500 000 użytkowników. Dla Affidea, holenderskiej spółki holdingowej, wdrażamy rozwiązanie w 14 krajach.

Stabilność

Asseco jest największym dostawcą oprogramowania w Polsce i szóstym największym dostawcą oprogramowania w Europie (wg rankingu Truffle100).

Bezpieczeństwo

Rozwiązanie jest hostowane w naszych centrach danych zlokalizowanych w Łodzi, Szczecinie oraz Bydgoszczy. Zapewniamy najwyższy poziom w pełni redundantnej i bezpiecznej infrastruktury, która spełnia wymogi Tier 3. Zaufało nam wiele firm m.in. z sektora bankowego, administracji publicznej, telekomunikacji oraz ubezpieczeń. Nasi specjaliści z Certum są jednymi z najlepszych ekspertów w tematyce bezpieczeństwa w Polsce.

Jesteśmy producentem

Jako producent jesteśmy w stanie dostosować rozwiązanie do Państwa specyficznych potrzeb, wdrożyć je oraz świadczyć usługi serwisowe.

Funkcjonalność i cena

aHCM jest rozwiązaniem o funkcjonalności równoważnej do najlepszych zachodnich korporacji, a jego cena jest wielokrotnie niższa.

Chmura lub wdrożenie on-premise

aHCM oferujemy zarówno jako rozwiązanie dostarczane w chmurze, jak i wdrażane u klienta.

Dlaczego warto zaufać aHCM?

Bo jesteśmy liderami

500.000+

Użytkowników Systemu aHCM

250+

Wdrożeń w Sektorze Publicznym

150

Gotowych Szkoleń E-learning

40

Gotowych Opisów Kompetencji

Wdrożenie

Wdrożenia systemu aHCM są zróżnicowane, tak jak różne są potrzeby i specyfika poszczególnych organizacji. Często jednak, ogólny proces jest realizowany w czterech zasadniczych etapach.

Oferta

 • Wstępna prezentacja możliwości.
 • Badanie potrzeb głównych grup interesariuszy.
 • Przygotowanie oferty.
 • Umowa.

Kalibracja

 • Dostosowanie aHCM do potrzeb organizacji.
 • Dostosowanie (lub wprowadzenie) merytoryki i narzędzi.
 • Zaprojektowanie przebiegu podstawowych procesów.

Wdrożenie

 • Warsztat dla administratorów aHCM w organizacji.
 • Opcja – modyfikacja procesów / rozwiązań z zakresu HCM w organizacji.
 • Przygotowanie użytkowników.
 • Konsultacje.

Wsparcie

 • Dedykowany konsultant / partner.
 • Możliwość wprowadzania bieżących poprawek.
 • Wsparcie w złożonych analizach.
 • Dalszy rozwój.

Ścisła współpraca z klientem podczas wdrożenia pozwala nam na optymalne dostosowanie aHCM do potrzeb firmy i optymalne wykorzystanie szeregu funkcjonalności rozwiązania.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI