Partnerzy

Dołącz do nas!

Chciałbyś wspierać swoich Klientów w osiąganiu celów biznesowych? Spodobało Ci się nasze rozwiązanie i jesteś zainteresowany współpracą z nami? Dołącz do grona naszych partnerów.

 

Najlepszym konsultantom i firmom doradczo – szkoleniowym proponujemy wspólne działanie i szereg korzyści!

  • Atrakcyjną prowizję
  • Możliwość wykorzystania we własnej działalności wybranych elementów aHCM na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość udziału w projektach realizowanych przez Asseco Data System (także unijnych).
  • Możliwość przekazania przez Asseco Data System wybranych projektów do realizacji

Jak zostać naszym Partnerem?

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu we współpracy z solidnym i dynamicznie rozwijającym się partnerem – zapraszamy do kontaktu.

Formularz Kontaktowy

Zakres realizowanych własnych projektów:

RekrutacjaSzkolenia i rozwójZarządzanie efektywnością (pracowników i organizacji)Badania (pracowników i organizacji)Strategia i rozwój organizacjiInne

Jeśli specjalizujecie się Państwo w jakiejś branży (np. produkcja lub administracja) to prosimy o wskazanie: Ilość zatrudnionych / współpracujących osób:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Podolskiej 21, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. Nr 101 z 2002r., poz. 926 z późn. zm.) w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na wysłane przeze mnie zgłoszenie.

W celu przesyłania przez Asseco Data Systems S.A. drogą elektroniczną treści zawierających informacje handlowe.

W celu przesyłania przez Asseco Data Systems S.A. drogą elektroniczną treści zawierających informacje marketingowe i reklamowe.

Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z bazy adresowej Asseco Data Systems S.A. Polityka Prywatności